Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Kolejne przedłużenie zawieszenia zajęć w szkole (do 24 maja).

Na stronach przedmiotów (poniżej) publikowane są kolejne tematy i zagadnienia do zdalnej nauki dla uczniów w dniach od 4 maja  do 22 maja.

Prosimy o systematyczne przeglądanie stron przedmiotów, gdyż uaktualnienia materiałów będą pojawiały się w kolejnych dniach nauki. Starajcie się pracować zgodnie ze szkolnym planem lekcji, dzięki czemu  łatwiej będzie Wam uczyć się w domu.

Adresy skrzynek pocztowych e- mail z poszczególnych przedmiotów i zajęć, są nadal te same. Wysyłajcie na nie zrobione ćwiczenia i opracowane tematy w zeszytach (zdjęcia).  W obecnym czasie są one dowodem Waszej aktywności w  nauczaniu na odległość i testem przyjętej  przez szkołę metody zbierania informacji.

Zwróćcie uwagę, że nie musicie wysyłać zdjęć (skanów) wszystkiego co zrobicie. Czytajcie uważnie, co nauczyciel zadał Wam jako pracę, którą należy przesłać! Nie musicie przesyłać zdjęć w największej rozdzielczości –  zdjęcie strony w zeszycie w rozdzielczości ok. 1000 pikseli (do 1 MB) jest wystarczająco czytelne.

Za pośrednictwem wskazanych skrzynek możecie również komunikować się z Waszymi nauczycielami, zadawać pytania i uzyskiwać niezbędne wyjaśnienia  oraz pomoc. Oczywiście możecie się kontaktować również w inny sposób np. za pomocą portali społecznościowych.

E-MAIL E-MAIL  DLA  PRZEDMIOTÓW i KLAS NAUCZYCIEL
jsuchowolak@gmail.com język polski: 8b J. Suchowolak
jpolski8a@idsl.pl język polski: 8a,5b,4a M. Zbytniewska
jpolski7a@idsl.pl język polski: 7a, 6b D. Bis