2021

 

8 A

  1. Bańka Adrian
  2. Basiakowski Mateusz
  3. Basiakowski Miłosz
  4. Brzuszek Bartosz
  5. Gałkowska Kamila
  6. Gruszecka Kinga
  7. Hemperek Julia
  8. Kępa Wiktoria
  9. Kocon Wiktoria
  10. Kosiński Oskar
  11. Kotulski Filip
  12. Kowalska Zuzanna
  13. Madej Kaja
  14. Mazur Wiktoria
  15. Okoniewski Oliwier
  16. Perczak Natalia
  17. Rogala Aleksandra
  18. Siewielec Martyna
  19. Smagieł Julia
  20. Wiśniewski Jakub
  21. Żmuda Klaudia

Wychowawczyni: p. Dorota Bis

8 B

  1. Dacka Marek
  2. Gawlik Natalia
  3. Gazda Kinga
  4. Jakubowska Paulina
  5. Jaskot Julia
  6. Klucznik Lena
  7. Kłudka Justyna
  8. Knap Karol
  9. Kobiałka Martyna
  10. Konior Alicja
  11. Lewandowski Bartłomiej
  12. Łaba Antonina
  13. Małaczek Magdalena
  14. Mendak Martyna
  15. Pęczkowski Karol
  16. Skorupa Wiktoria
  17. Smoczyńska Aleksandra
  18. Wagner Wiktoria
  19. Woś Amelia

Wychowawczyni: p. Izabela Pawlukiewicz

2020

 

8 A

  1. Buława Kacper
  2. Chlebicki Sebastian
  3. Czyżewska Karina
  4. Durakiewicz Rafał
  5. Flis Kacper
  6. Góras Alicja
  7. Janiszewska Klaudia
  8. Jarzenko Karolina
  9. Jaskot Aleksandra
  10. Kapica Jan
  11. Kosmowska Karolina
  12. Krasiński Bartłomiej
  13. Krzak Natalia
  14. Kucharczyk Klaudia
  15. Mazurek Bartosz
  16. Mendak Wiktoria
  17. Pietras Aleksandra
  18. Puszko Adriana
  19. Ryba Weronika
  20. Rzepka Krzysztof

Wychowawczyni: p. Maria Jagodzińska

8 B

  1. Białkowski Patryk
  2. Brzuszek Martyna
  3. Burek Kacper
  4. Dobrowolski Jakub
  5. Kobiałka Wiktoria
  6. Krukowicz Jagoda
  7. Kułaga Julia
  8. Mazur Szymon
  9. Mazurek Bartłomiej
  10. Mroczkowska Alicja
  11. Nosek Miłosz
  12. Pastuszka Bartosz
  13. Pietras Julia
  14. Przywara Kacper
  15. Sobka Julia
  16. Teresińska Wiktoria
  17. Ul Krystian
  18. Włodarczyk Julia

Wychowawczyni: p. Monika Krasińska

2019

8 A

  1. Borkowski Mateusz
  2. Denek Jacek
  3. Grzegorczyk Łukasz
  4. Jodłowski Adrian
  5. Kępowicz Anna
  6. Kłudka Magdalena
  7. Kułaga Oliwier
  8. Madej Oliwia
  9. Majerek Weronika
  10. Makowska Karolina
  11. Osuch Klaudia
  12. Sobka Bartłomiej
  13. Teresiński Karol
  14. Tyniec Kacper
  15. Wawrzak Paulina
  16. Wiatrowska Natalia

Wychowawczyni: p. Marzena Gąsior

8 B

  1. Bulzak Damian
  2. Dżoń Alicja
  3. Gałkowska Martyna
  4. Gawlik Karol
  5. Janoszczyk Damian
  6. Jaskot Jakub
  7. Jurak Mateusz
  8. Kłudka Szymon
  9. Komsa Kacper
  10. Kramek Julian
  11. Mazur Dominik
  12. Mazurek Jacek
  13. Mroczkowska Aleksandra
  14. Podhorska Natalia
  15. Przywara Karolina
  16. Samołyk Paulina
  17. Szymczyk Katarzyna
  18. Wroński Michał

Wychowawczyni: p. Marzena Kapica