Przed uczniami klas VIII trudne zadanie – wkrótce muszą wybrać szkołę ponadpodstawową, czyli zdecydować o swojej przyszłości. Jeśli nie wszyscy są jeszcze pewni swojej decyzji lub wahają się, czy dobrze wybrali, można zasięgnąć porady specjalisty w tej sprawie. W Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Opolu Lub. uruchomiono mailowy punkt doradczy, w którym psycholog doradca zawodowy p. Teresa Bełcik jest do Waszej dyspozycji. Można wysyłać wiadomości, by uzyskać poradę, lub też porozmawiać telefonicznie po wcześniejszym uzgodnieniu. Doradca oferuje także możliwość rozwiązywania specjalistycznych testów, których wyniki będzie indywidualnie interpretować. Dla zainteresowanych udostępniamy kontakt: tbporadnia2020@wp.pl

Ósmoklasistom życzymy dobrego wyboru i dużo cierpliwości na „ostatniej prostej”!

U.S.