Piątek, 20 grudnia, był w szkole dniem świątecznym. Po kilku godzinach normalnych zajęć uczniowie starszych klas szkoły podstawowej mieli tradycyjne spotkania wigilijne. W klasach uczniowie wraz z wychowawcami składali sobie świąteczne i noworoczne życzenia, łamali się opłatkiem a potem smakowali wigilijne potrawy przygotowane przez uczniów, oczywiście z pomocą rodziców. Poniżej zdjęcia ze wspólnej wigilii klas ósmych.

W tym czasie uczniowie klas I – III i przedszkolaki uczestniczyli w jasełkach na sali gimnastycznej. Jasełka przygotowywały M. Furtak, L. Szkudlarek i A. Wilczyńska z grupą 5 latków oraz grupami 0a i 0b.

Po wigiliach klasowych uczniowie klas IV -VIII wysłuchali koncertu Młodzieżowej Orkiestry Dętej. Wcześniej, na ręce Pani Dyrektor Joanny Suchowolak, harcerze przekazali Betlejemskie Światełko Pokoju. (S. M.)