Pierwszego Dnia Wiosny (21 marca) w szkole odbyło się wiele imprez. 😊
Przedszkole i klasy I-III poszli pożegnać zimę topieniem  „Marzanny”, a klasy IV-VI uczestniczyły w akcjach zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski. Dzień bez plecaka (przynosiliśmy książki w: wózku dla lalek, w lodówce turystycznej, w transporterku dla kota itp. – ten zwyczaj zostanie już w tradycji naszej szkoły), Dzień Bezguścia oraz Dzień Samorządności (uczniowie prowadzili lekcje, odpytywali nauczycieli siedzących w ławce) wszystko to w jednym dniu!

Najbardziej obciachowymi klasami były 4a i 5a. Nagrodą w tej konkurencji jest dzień bez kartkówek.

Załączone zdjęcia pokazują uczniów klas IV-VI, którzy uczestniczyli w tych akcjach.

Klasy VII-VIII pojechały do Solca Nad Wisłą na Dni Otwarte (o tym inna strona…). 🙂 (Czarek N., kl. 5a, Samorząd Uczniowski)

(zdj. Małgosia D.,  Piotr K., kl. 5a)