Szanowni Państwo,

w imieniu Zarządu Fundacji BNP Paribas zwracamy się z prośbą o pomoc w dotarciu do uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrektorów ze szkół podstawowych z Państwa miejscowości z informacją o trwającej 21. rekrutacji do programu stypendialno-rozwojowego „Klasa”.

Program umożliwia kontynuację nauki w dobrych liceach w dużych miastach przy wsparciu fundacji oraz jest objęty patronatem honorowym Ministra Edukacji i Nauki.

Stypendium programu „Klasa” zapewnia pełne wsparcie finansowe w trakcie 4 lat nauki w liceum, m.in. internat, wyżywienie, kieszonkowe oraz stypendium finansowe na I roku studiów. Aby zostać stypendystą/stypendystką „Klasy” wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.programklasa.pl oraz przejść proces rekrutacyjny do 1 z 6 liceów partnerskich programu: w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Gdyni lub Białymstoku.

Rekrutacja do programu na rok szkolny 2023/2024 potrwa do 16 kwietnia 2023.
Szczegóły dotyczące kryteriów przyjęcia do programu oraz benefitów, które oferuje program znajdują Państwo w załącznikach oraz na stronie www.programklasa.pl.

W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu na klasa@bnpparibas.pl lub pod numery +48 22 56 21 902 i +48 795 993 680.

Z wyrazami szacunku

Zespół i Zarząd Fundacji BNP Paribas