W ramach projektu „LEVEL UP- podniesienie kwalifikacji nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, humanistycznych oraz języków obcych” czwórka nauczycieli naszej szkoły: p. Ludmiła Makoviychuk, p. Elżbieta Kępowicz, p. Małgorzata Przywara oraz p. Sławomir Majcher uczestniczyła w 25 godzinnym kursie jęz. angielskiego i kursie metodyczno – językowym w angielskiej miejscowości Brighton.

Kurs odbył się w dniach 24 – 28 czerwca 2019 r. w szkole Regent Brighton. Poza nauką była to także okazja do poznania i rozmów z uczestnikami kursu z innych krajów.

Po lekcjach był również czas na relaks i podziwianie uroków Anglii. Nauczyciele mieli możliwość zwiedzenia Brighton, a także Oxfordu i nadmorskich klifów Seven Sisters.

Pozostały miłe wspomnienia i większy zasób słownictwa angielskiego. Czyli powiedzenie „podróże kształcą” jest nadal aktualne. 🙂   (S.M.)