W ostatnim tygodniu nauki, 19 czerwca, odbył się I Wewnątrzszkolny Konkurs Piosenki Autorskiej i Coverów. Autorem pomysłu i organizatorem był p. Damian Wojtuszkiewicz.

Uczniowie klas 3-6 zaprezentowali wybrane utwory solo lub w zespołach. Występy młodzieży były na wysokim poziomie, a niektórzy zaskoczyli publiczność i jury swoimi umiejętnościami wokalnymi i talentem muzycznym. Po prostu rewelacja!

Poniżej wyniki konkursu, fragmenty utworów prezentowanych na scenie oraz zdjęcia. Całe nagrania do obejrzenia na szkolnym YouTube.

Wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe dyplomy, zaś nagrody dla najlepszych (w tym nagrania na płycie) zostały rozdane na zakończeniu roku szkolnego. (S.M.)

I miejsce:

• Klasa VIa – Kacper Sobolewski
  • Klasa III – Mateusz Kocon

II miejsce:

• Klasa Vb – Lena Kowalczyk, Mikołaj Kręcisz, Kuba Węgliński
  • Klasa VIb – Antoni Jagodziński, Szymon Kozioł, Julia Drozd, Maja Oświecińska, Maja Kowalska, Kinga Świątkowska

III miejsce:

• Klasa Vb – Cezary Niedziałek, Małgorzata Drozd, Amelia Kramek

IV miejsce:

• Klasa IVa – Franciszek Sobka, Zofia Bernadzka, Irmina Pietroń, Wiktoria Żak, Amelia Prejs
  • Klasa IVb – Anastazja Sochaj, Ilona Szymała, Lena Borkowska, Magdalena Janoszczyk.