Epidemia koronawirusa spowodowała, że tegoroczni absolwenci szkoły podstawowej pisali egzamin nie dość, że w późniejszym terminie, to jeszcze w specyficznych warunkach.

Egzaminy, zamiast w kwietniu, odbyły się dopiero dwa miesiące później. W dniach 16-18 czerwca uczniowie pisali egzaminy z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

W czasie pobytu w szkole trzeba było zastosować się do zaleceń zachowania bezpiecznej odległości, noszenia maseczek i używania tylko własnych długopisów. Jak widać na zdjęciach, również przed szkołą uczniowie przebywali w „bezpiecznej odległości” od siebie.

Miejmy nadzieję, że mimo niecodziennej sytuacji, wyniki egzaminów będą jak najlepsze i wszyscy będą z nich zadowoleni! (S. M.)