W przedostatnim tygodniu szkolnej nauki, 15 czerwca, uczniowie obu klas ósmych spotkali się późnym popołudniem na balu. Bal kończący ich naukę w szkole podstawowej został zorganizowany dzięki zaangażowaniu rodziców, wychowawców (p. Grażyny Czuby oraz p. Marka Kotulskiego) oraz samych uczniów. Gdyby nie chęć wspólnej zabawy przyszłych absolwentów podstawówki, nic by nie wyszło… i pewnie by żałowali… 🙂

Po przemówieniach Dyrektora Szkoły p. Joanny Suchowolach oraz Burmistrza Miasta p. Grzegorza Kapicy bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem. A potem była zabawa do białego rana…. Nie zabrakło też czegoś dla ciała, czyli smacznych potraw i napojów –  taniec wymaga dużo energii, choć tej tegorocznym absolwentom  nigdy nie brakowało…

A jak się bawili (wraz z nauczycielami i rodzicami) obejrzyjcie na zdjęciach… (S.M.)

(zdj.: A. Kośniewska, S. Majcher)

(film: R. Zaroda, S. Majcher)