Uczniowie klas IVa, IVb oraz Va uczestniczyli w pełnej atrakcji wycieczce do Łodzi.

Pierwszym punktem programu była wizyta w parku rozrywki Mandoria, gdzie dzieci mogły korzystać z licznych karuzel, rollercoasterów i innych atrakcji, świetnie się przy tym bawiąc. Kolejnym etapem wyjazdu było zwiedzanie łódzkiego Orientarium. Uczniowie mieli okazję podziwiać egzotyczne zwierzęta, takie jak słonie, krokodyle i małpy oraz poznać wiele ciekawostek dotyczących ich życia i środowiska naturalnego.

Podczas pobytu w Łodzi uczestnicy spacerowali również po centrum miasta, poznając jego najciekawsze miejsca i zabytki, m.in Kamienicę pod Smokami, łódzką Aleję Gwiazd. Ważnym punktem programu była także wizyta w Muzeum Kinematografii, gdzie uczniowie odkrywali tajniki powstawania filmów oraz poznawali historię polskiego kina.

Wycieczka była nie tylko doskonałą okazją do zdobywania wiedzy, ale także do wspólnej zabawy i integracji. Wszyscy wrócili do domu zadowoleni, pełni wrażeń i niezapomnianych wspomnień. (M. Jagodzińska)