W pierwszy piątek października odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego i Młodzieżowej Rady Gminy. Kandydaci do tych organizacji przygotowali plakaty wyborcze, w których przedstawiali swoje wizje szkoły: co zrobić by było lepiej, co zmienić lub ulepszyć. Przez kilka dni uczniowie z zaciekawieniem czytali propozycje wyborcze swoich kolegów i koleżanek, by jak najlepiej zagłosować i wybrać najlepszych kandydatów.

4 października uczniowie głosowali, wybierając po 3 przedstawicieli do Samorządu szkolnego i Młodzieżowej Rady Gminy. Nad przebiegiem głosowania czuwała komisja, w skład której wchodzili uczniowie klasy 7a.

Po zakończeniu głosowania komisja podliczyła głosy. Najwięcej głosów  w wyborach do Samorządu Szkolnego otrzymał Filip Kośniewski, zaś do Młodzieżowej Rady Gminy Kacper Przywara.

Skład całego Samorządu Szkolnego i Młodzieżowej Rady Gminy wkrótce opublikujemy. 🙂

Gratulujemy zwycięzcom! (S.M.)