Jak co roku, pierwszego listopada w Uroczystość Wszystkich Świętych nasi harcerze, z XV WDH „Wiślane Perły”, wspólnie z młodzieżową Drużyną Pożarniczą, pełnili warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza na cmentarzu w Rybitwach. Był to czas na chwilę zadumy i na oddanie należnych honorów i wdzięczności żołnierzom, za ich poświęcenie. Niech pamięć o nich nigdy nie zginie!

Wartę w tym dniu pełnili:

  • Harcerze: dh Agata Józefacka, dh Piotr Kułaga, dh Alicja Kilian, dh Kacper Kwiecień, dh Zofia Bernadzka, dh Filip Krasiński, dh Hanna Pietras, dh Anna Tyniec, dh Klaudia Strawa, dh Małgorzta Struzik, dh Martyna Tomczyk, dh Antonina Stojak
  • Strażacy : dh Mateusz Siudem, dh Dominik Dobrzański, dh Aleksandra Kilian, dh Dominik Gawlik.

                                                                                  (Justyna Bernadzka)