W dniu 10.11.2022 r. odbyło się podsumowanie konkursu dziennikarskiego Nasz głos w sprawie Cierpienia, który  rozbudził zainteresowania młodzieży dziennikarstwem, pobudził twórczą wyobraźnię oraz aktywność młodych dziennikarzy, jak też uwrażliwił na potrzeby i problemy współczesnego świata.

Wśród laureatów znaleźli się uczniowie ZSO w Józefowie nad Wisłą: I miejsce zdobył felieton Szymona Pietronia, III miejsce -praca Zuzanny Molesztak, a wyróżnieniem nagrodzono tekst Mai Legęzy.

Nagrody wręczono w Studiu im. Budki Suflera w Radiu Lublin podczas XXI Młodzieżowych Warsztatów Dziennikarskich. W trakcie wydarzenia uczniowie mogli bliżej poznać zawód dziennikarza i spotkać postacie znane z ogólnopolskich mediów- Grażynę Torbicką, Justynę Suchecką, Szymona Jadczaka i Janusza Szwertnera.

J. Suchowolak

Zdjęcia także na stronie organizatora (facebook)