Serwis Dyktanda.pl zaprasza do udziału w nowym konkursie!

Były już konkursy dyktand, były konkursy wypracowań z polskiego, historii i geografii, a teraz mamy coś dla miłośników języka angielskiego!

Spokojnie, nie musisz posługiwać się biegle tym językiem. Konkurs Angielski Mistrz Wypracowań został tak skonstruowany, aby aby mogli w nim wziąć udział i początkujący, i zaawansowani. Wszystkie tematy należy bowiem opracować po polsku, tłumacząc wyczerpująco dane zagadnienie, a następnie uzupełnić je o przykłady w języku angielskim.

Nagrody
Aby zdobyć nagrodę gwarantowaną pierwszego stopnia wystarczy zgromadzić 120 punktów!
Z kolei zdobywcy miejsc na podium będą mogli wybrać nagrody o wartości kolejno 1000, 1500 i 2000 zł! Szczegółowy rozkład nagród znajdziesz na stronie konkursu:
https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan

Jak wziąć udział w konkursie Angielski Mistrz Wypracowań?
Wystarczy na tej stronie kliknąć “Zapisz się do konkursu”, wybrać z listy interesujący Cię temat i w wyznaczonym czasie przesłać samodzielnie przygotowane wypracowanie. Im więcej prawidłowo opracowanych wypracowań prześlesz na konkurs, tym więcej punktów zgromadzisz w rankingu. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, a udział w konkursie jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy do rywalizacji i życzymy zdobycia wymarzonych nagród!

Zespół Dyktanda.pl