Tak, tak… może trudno w to uwierzyć, ale 6 grudnia przybył do nas ten długo oczekiwany gość wraz ze swoją ekipą: Śnieżynkami, Reniferkiem i Elfem.  Pracy miał co niemiara, bo musiał obdarować prezentami (różnej wielkości…) uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej, dyrekcję, nauczycieli i pracowników. Sam by nie dał rady, pomocnicy się przydali.

Ale najbardziej na Mikołaja czekali najmłodsi czyli przedszkolaki. Już podobno od rana dzieciaki wzdychały: „Kiedy on przyjdzie…!” Aż wreszcie się doczekały… i wizyta w przedszkolu trwała najdłużej, bo każdy chciał zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem.

Mikołaj odwiedził  również Urząd Miasta  i tu także rozdał prezenty. I  wywołał dużo śmiechu i radości. Bo to rola Mikołaja – oprócz prezentów dawać wszystkim radość!

A wszystkie wizyty Mikołaja pięknie sfotografowała jeszcze jedna Śnieżynka… 🙂 (S. M.)