Dnia 5 czerwca 2024 roku w Szkole Podstawowej w Wilkowie odbył się Międzygminny Konkurs Ortograficzny „Już piszę bez  błędów”, w którym wzięli udział reprezentanci  klas III ze szkół podstawowych z Wilkowa, Zagłoby, Zakrzowa, Starych Boisk oraz Józefowa nad Wisłą.

Uczniowie  rywalizowali  indywidualnie i zespołowo.  Nagrodą główną w konkurencji indywidualnej było „Pióro” Wójta Gminy Wilków. Ze względu na bardzo wyrównany poziom rywalizacji przyznano dwie pierwsze nagrody.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice:

z klasy 3A- Weronika Piątek oraz Anna Iskra;

z klasy 3B – Antonia Nowak oraz Patrycja Szwed.

Uczennica  ZSO Weronika Piątek zajęła indywidualnie II miejsce, a zespołowo klasa 3b zajęła III miejsce ex aequo z klasą III ze Szkoły Podstawowej ze Starych Boisk.

Wszystkim uczestnikom nagrody wręczy Wójt Gminy  Wilków pan Daniel Kuś, a towarzyszył mu dyrektor szkoły w Wilkowie pan Tomasz Jakubowski.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!! (M.M.)