W przeddzień zakończenia roku szkolnego wyłoniono laureatów konkursu fotograficznego „Piękno mojej gminy w detalach”. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali nagrody.

Konkurs zorganizowano w ramach projektu Erasmus, przy udziale Samorządu Szkolnego. Uczniowie mieli za zadanie wykonać fotografie ciekawych obiektów naszej  gminy (charakterystycznych elementów przyrody, budynków czy zjawisk). Pod uwagę była brana także jakość zdjęć (niektóre nadesłane zdjęcia miały niestety za małą rozdzielczość). Najlepsze prace zostały zaprezentowane na wystawie w szkole, którą mogli podziwiać uczniowie i nauczyciele z zagranicy, przebywający u nas  w ramach programu Erasmus.

A oto laureaci:

  1. Julia Smagieł (klasa 8a)
  2. Daria Smoczyńska (klasa 7a)
  3. Jan Góralski (klasa 4a)

Poniżej nagrodzone prace  (3 pierwsze zdjęcia) oraz inne ciekawe prace.