W tym trudnym czasie każdy z nas powinien się wpierać i sobie pomagać. W ramach akcji „Zmontuj wiedzę na odległość” studenci z Projektora – Wolontariatu Studenckiego, nagrali krótkie i kreatywne filmy, przedstawiające ciekawe zajęcia i pomysły na spędzanie wolnego czasu. Możecie zapoznać się z różnymi tematami od eksperymentów, po rękodzieło czy naukę języków obcych. Filmy przeznaczone są dla uczniów od 6 r.ż a trwają maksymalnie do 10 minut. Coś dla starszych również się znajdzie! Np. filmy o tym, jak przyśpieszyć naukę na sprawdzian czy jak wybrać kierunek dalszej ścieżki edukacyjnej.

https://montujemywiedze.projektor.org.pl

 

INFORMACJA DLA UCZNIÓW- WOLONTARIUSZY

UDOWODNIJ SOBIE, ŻE POTRAFISZ WIĘCEJ

W trudnym czasie kwarantanny wszyscy kontaktujemy się przede wszystkim online. Ale nie oznacza to, że nie możemy nadal przyłączać się do akcji i zbiórek charytatywnych.

Wciąż możemy zbierać: KREATYWNE WARSZTATY W FORMIE FILMÓW | #ZOSTAŃWDOMU

  • zużyte baterie
  • uszkodzone telefony i płyt CD
  • nakrętki

Po powrocie do szkoły przekażemy surowce do Hospicjum Małego Księcia w Lublinie oraz do punktu odbioru baterii.

Zachęcam do zapoznania się z następującymi materiałami :

https://www.zbieramtowszkole.pl/materialy

A. M-G.