30 września obchodzony był Dzień Chłopaka. Dziewczęta z poszczególnych klas stanęły na wysokości zadania i zaplanowały obchody, które na pewno na długo pozostaną w pamięci solenizantów. Nie mogło zabraknąć życzeń i drobnych upominków. Poza tym,  z tej okazji,  w naszej szkole odbyły się  WYBORY MISTERA SZKOŁY  zorganizowane przez SU.

Dziewczyny z kl. VIII a przygotowały chłopcom niespodziankę. Wcześniej przeprowadziły wśród koleżanek z klas IV-VIII tajne głosowanie wyłaniając najprzystojniejszych chłopców z klas. Było dużo dobrej zabawy, fantastyczny humor i westchnienia wielu dziewcząt.

W finale najwięcej głosów i tytuł MISTERA SZKOŁY  otrzymał Olaf Pawka z kl. VII a.

Zwycięzcy gratulujemy.

Wszystkim chłopcom z okazji  ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia . ( M. G.)