Tradycyjnie 30 września obchodzony był w naszej szkole „Dzień Chłopaka”. Z tej okazji zorganizowano (dzięki inicjatywie p. M. Gąsior i p. K. Czuby, przy współpracy p. J. Jurak) dyskotekę połączoną z wyborami  „Mistera Szkoły”. Konkurencja była duża i żeńskie jury miało poważny problem, by wybrać tego naj… Kandydaci musieli się wykazać swoimi umiejętnościami w wielu konkurencjach.

Ale się udało! Laureatem został Szymon z klasy 8c! Gratulujemy!

Gdy słońce zaszło nastąpił jeszcze jeden „przerywnik” dyskoteki: obejrzeliśmy przedstawienie teatralne: „Czarcia łapa” w wykonaniu uczniów naszej szkoły, które przygotowała p. Dorota Bis. Premiera wprawdzie odbyła się w lipcu (gdy przebywali u nas goście  z zagranicy), ale większość uczniów szkoły nie miała możliwości jego zobaczenia i teraz mogli go obejrzeć po raz pierwszy. Duże wrażenie na widzach zrobiły „diablice”… w które wcieliły się nasze panie nauczycielki…;)

Długie oklaski potwierdziły, że spektakl się bardzo podobał. Gratulujemy młodym aktorom i p. Dorocie!

A potem była znowu dyskoteka… ale podobno za krótko… 😉 (S. M.)