Mamy przyjemność poinformować o nadchodzącym, bezpłatnym webinarze skupiającym się na matematyce i wyrażeniach algebraicznych, będącym częścią naszego cyklu edukacyjnego dedykowanego uczniom klas ósmych w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty.

Ten webinar jest kontynuacją naszej serii spotkań edukacyjnych, które w przyciągnęły już ponad 31 tysięcy uczniów, ciesząc się dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem.

 

Jak oceniasz swoją wiedzę o wyrażeniach algebraicznych? Potrafisz je rozwiązywać? A może na samą myśl odczuwasz stres? Bez obaw! Istnieją sposoby, aby sobie z nimi poradzić! Opowie o nich Karol Wilczyński, korepetytor i nauczyciel z bogatym doświadczeniem. Gdzie? Na bezpłatnym webinarze, w ten czwartek, 11 stycznia. Warto wziąć udział, żeby dowiedzieć się, jak ogarnąć wyrażenia algebraiczne na Egzaminie Ósmoklasisty bez znajomości całej matmy.

Zapisz się już teraz, żeby nie zapomnieć o spotkaniu: https://zday.pl/egzamin-osmoklasisty/

Bezpłatne webinary ZDAY zgromadziły już ponad 31 tysięcy uczniów! W czwartek o 19:00 czeka na Ciebie dawka praktycznej wiedzy oraz konkurs, na którym główną nagrodą będzie dron! Do zobaczenia!

Z góry serdecznie dziękujemy za przekazanie Uczniom tej informacji.

Z poważaniem
Zespół ZDAY.pl