Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 13 stycznia 2019 roku zagrała już po raz 27. W tym roku zbieraliśmy dla specjalistycznych szpitali dziecięcych w całej Polsce, pod hasłem Pomaganie jest dziecinnie proste.

Józefowski  sztab i mieszkańcy naszej gminy  oraz okolic ponownie pokazali jak potrafią być dobroczynni, zwłaszcza podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oficjalny wynik 27. Józefowskiego  Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to 9132,94 zł.

Niesamowita atmosfera, świetne występy zaproszonych artystów, wspaniała energia naszych wolontariuszy. W naszej gminie kwestowało 18 wolontariuszy: Kacper Przywara, Jakub Dobrowolski, Bartek Mazurek, Wiktoria Teresińska, Julia Pietras, Julia Włodarczyk, Miłosz Nosek, Wiktoria Kobiałka, Kacper Burek, Ludwik Kapica, Natalia Jurak, Joanna Kalińska, Aleksandra Pietras, Jagoda Krukowicz, Oliwia Waleryś, Gabriela Czuba, Karolina Przywara, Oliwia Sobka i asystenci: Krystian Ul, Julia Sobka, Weronika Chołody, Alicja Mroczkowska, Karolina Makowska, Szymon Mazur, Julia Kułaga, Aleksandra Jaskot, Oliwia Madej, Kaja Madej, Anna Majerska, Wiktoria Szwed. Do tego wszystkiego ogromne kwoty przekazane podczas samej  licytacji  3400 zł.

Ogromne wyrazy  wdzięczności dla wszystkich sponsorów, darczyńców i mieszkańców, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Dziękujemy, że mogliśmy po raz kolejny pokazać całemu światu nasze polskie, pozytywne i bardzo gorące serca. Taka Orkiestra jak nasza – jest tylko jedna na całym świecie! Dziękujemy, że grasz razem z nami.

Członkowie Sztabu WOŚP 2517 w Józefowie nad Wisłą

Zdj.: J. Michalec, J. Kalińska