W ostatni czwartek roku szkolnego odbyło się pożegnanie uczniów kończących szkołę podstawową.

Z rąk Pani Dyrektor Joanny Suchowolak wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody, puchary i dyplomy za sukcesy w nauce, sportowe i inne. Swoich starszych kolegów pożegnali humorystycznym skeczem  i piosenkami uczniowie klas siódmych.  Przekazali im także pamiątkowe prezenty. Najlepsi z siódmoklasistów również otrzymali nagrody i dyplomy.

Uczniowie, którzy pracowali w Młodzieżowej Radzie Miasta otrzymali podziękowania i dyplomy od Burmistrza Miasta, p. Pawła Grabka.

Absolwenci podziękowali życzeniami i kwiatami dyrekcji, nauczycielom i wychowawczyni za osiem lat nauki i wychowania. Ale nie był to ich ostatni dzień w szkole… Następnego dnia również się pojawili, by odebrać z rąk wychowawczyni, p. Katarzyny Czuby, świadectwa ukończenia szkoły podstawowej.

Życzymy Wam powodzenia na kolejnym etapie edukacji w szkole ponadpodstawowej! 🙂 (S.M.)