W poniedziałek, 31 maja, po raz pierwszy od października ubiegłego roku, wszyscy uczniowie wrócili do zajęć stacjonarnych w szkole. Przez siedem miesięcy uczyli się zdalnie będąc w domach.

Różnie te lekcje wyglądały, różnie w nich uczniowie uczestniczyli, bo wyłączenie kamerki przez ucznia uniemożliwiało sprawdzenie jego faktycznej obecności i niektórzy to wykorzystywali.

Na szczęście to już za nami (miejmy nadzieję, że na zawsze…), choć część uczniów tęskni za taką formą „nauki” i do szkoły wrócili niechętnie. Lecz większość tęskniła za możliwością spotkań z rówieśnikami i rozmową „na żywo”.

Poniżej kilka zdjęć z moich zajęć z klasami (4-8), których uczniowie chcieli (i mieli odwagę) pokazać swoje twarze na lekcji…  Pamiątka tego, co było częścią naszej rzeczywistości przez dosyć długi czas…

Jeśli ktoś ma zdjęcia z innych klas lub zajęć i chciałby je tu dodać to proszę o kontakt.   (S.M.)