W 14 dniu lutego, w Walentynki (które w naszym kraju chyba już na dobre się zadomowiły), odbyła się dyskoteka dla klas 4 – 8. Nie była to tradycyjna szkolna dyskoteka… tym razem grał na niej DJ Rafał. Profesjonalny sprzęt i umiejętności DJ-a nawet tych, co za tańcem nie przepadają, zmusiły do pojawienia się na parkiecie! I do końca dyskoteki zabawa trwała, nogi bolały i humor dopisywał. A niektórzy czekają już niecierpliwie na następną!

Uczniowie klasy ósmej urozmaicili dyskotekę smacznym poczęstunkiem. W sali nr 10, zamienionej chwilowo w kuchnię, smażyli gofry i tosty, które szybko się sprzedały, bo ceny były promocyjne. Może nawet za bardzo promocyjne… bo dochodu ze sprzedaży nie było, ale na pewno ci uczniowie, którzy tam „kucharzyli” nabrali nowych doświadczeń, zwłaszcza, że w smażeniu gofrów i tostów pomocą służyła p. Maria Jagodzińska. Podziękowania należą się też pozostałym nauczycielom, którzy sprawowali opiekę nad młodzieżą podczas dyskoteki.

A kilka godzin przed dyskoteką, urocze „listonoszki” roznosiły po szkole „pocztę walentynkową”… kto dostał w tym dniu list lub upominek, to na pewno był szczęśliwy, nie tylko w tym dniu… 🙂 (S.M.)