W środę 27 lutego w sali gimnastycznej w Opolu Lubelskim odbyły się X Powiatowe Targi Edukacyjne.

Miały one na celu przedstawienie oferty edukacyjnej szkół średnich powiatu opolskiego.

Swoje stanowisko miało również nasze Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II. Uczniowie naszej szkoły wyświetlali  prezentację i film promocyjny, do obejrzenia były także albumy z dawnych lat, puchary i instrumenty muzyczne prezentowane przez uczniów grających w orkiestrze dętej.

Targi zwiedzali uczniowie klas ósmych i trzecich gimnazjum ze wszystkich szkół powiatu opolskiego, czyli także z naszej szkoły.

Poza poznaniem oferty szkół średnich, była to także  dla uczniów okazja do spotkania koleżanek czy kolegów z innych szkół i rozmowy „na żywo”.

Dziękujemy uczniom, którzy przedstawiali ofertę naszej szkoły, pozowali do zdjęć i uczestniczyli w nagraniu filmu! 🙂 (S.M.)