Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1 września 2020 r. – wtorek

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W związku z trwającą pandemią i obowiązkiem zapewnienia bezpiecznych standardów w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą ustala się następującą organizację rozpoczęcia roku szkolnego:

SZKOŁA PODSTAWOWA

godz.9.00

Pierwsza część spotkania odbędzie się na placu przed szkołą- wezmą w nim udział wszyscy uczniowie klas I- VIII.

godz. 9.40

Druga część to spotkanie wychowawców  klas z uczniami- w salach lekcyjnych wg podanego harmonogramu:

KLASA SALA WYCHOWAWCA
I 60 p. Lidia Latos -Pyć
II a 65 p. Dorota Serwa
II b 61 p. Elżbieta Frączek
III a 64 p. Beata Macias
III b 35 p. Anna Basiakowska
IV a 71 p. Maria Jagodzińska
IV b 83 p. Justyna Bernadzka
V 7 p. Katarzyna Czuba
VI a 91 p. Piotr Wrona
VI b 45 p. Małgorzata Zbytniewska
VI c 77 p. Jolant Jurak
VII a 10 p. Grażyna Czuba
VII b 9 p. Marek Kotulski
VIII a 90 p. Dorota Bis
VIII b 74 p. Izabela Pawlukiewicz

UWAGA!

Prosimy rodziców o przestrzeganie reżimu sanitarnego ( maseczka, dezynfekcja rąk oraz zachowanie dystansu 1,5 metra).

Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje strój galowy.

W trakcie uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego uczeń kl. I szkoły podstawowej przebywa pod opieką jednego z rodziców, pozostali uczniowie szkoły podstawowej pozostają pod opieką wychowawcy klasy.

PRZEDSZKOLE

godz. 10.00

Pierwsza część spotkania odbędzie się na placu przed szkołą- wezmą w nim udział dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych wraz z jednym rodzicem (prawnym opiekunem).

godz. 10. 40

Druga część- spotkanie rodziców  dzieci  3 i 4- letnich z wychowawcami w salach.

3 latki- p. Magdalena Furtak

4 latki- p. Aneta Klucznik

Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje strój galowy.

————————————————————————————————————————

UWAGA!

SZKOŁA PODSTAWOWA

W razie niekorzystnych warunków atmosferycznych (deszcz) uczniowie klasy I , klasy IV a  i klasy IV b mają rozpoczęcie roku szkolnego w dużej sali, pozostali uczniowie spotykają się z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych.

PRZEDSZKOLE

W razie niekorzystnych warunków atmosferycznych (deszcz) rozpoczęcie roku szkolnego
w przedszkolu odbędzie się z wychowawcami grup w wyznaczonych miejscach:

3 latki – grupa p. Magdaleny Furtak w sali przedszkolnej,

4 latki – grupa p. Anety Klucznik w sali przedszkolnej,

5 latki – grupa p. Małgorzaty Dżoń w małej sali gimnastycznej,

6 latki – grupa p. Lidii Szkudlarek- sala nr 8,

6 latki – grupa p. Anny Wilczyńskiej – „salceson”.