Szanowni Państwo!

W dniu wczorajszym naszym Przyjaciołom ze Schodnicy przekazane zostały ubrania, leki i środki medyczne, które trafiły do nas dzięki Państwa dobremu sercu!!! Obecnie w gminie Schodnica przebywa  blisko 18 000 ludzi. Przed rozpoczęciem działań wojennych w gminie było około 6500 osób. Jesteśmy w stałym kontakcie z Sekretarzem Gminy- Jurijem Zhuravchakiem i na bieżąco aktualizujemy listę potrzeb, zarówno dla mieszkańców Schodnicy ale także dla osób, które przebywają w domach naszych Mieszkańców, czy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą!!!

Obecnie najbardziej potrzebne rzeczy to:

Żywność:

Makarony,

Kasze, ryż,

Konserwy,

Mąki,

Olej,

Kawa, herbata,

Mleko UHT,

Produkty z długim terminem ważności,

Warzywa i owoce suszone,

Potrzeby medyczne:

Bandaże,

Panadol,

Paracetamol,

Lista punktów prowadzących zbiórki:

  1. Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Opolska 10a, 24-340 Józefów nad Wisłą,
  2. Szkoła Podstawowa, Chruślina 108, 24-340 Józefów nad Wisłą,
  3. Szkoła Podstawowa, Stare Boiska 33, 24-340 Józefów nad Wisłą,
  4. Szkoła Podstawowa, Chruślanki Józefowskie 83, 24-340 Józefów nad Wisłą,
  5. Środowiskowy Dom Samopomocy, Prawno 21, 24-340 Józefów nad Wisłą.