Godziny konsultacji (online) z nauczycielami (do 10 stycznia 2022 r.).

Lp. Nazwisko i imię dzień godzina
1.  Suchowolak Joanna poniedziałek 14.30-15.30
2.  Szymczyk Grażyna czwartek 10.00-11.00
3.       Bernadzka Justyna wtorek 10.00-11.00
4.       Bis Dorota wtorek 9.00-10.00
5.       Błaszczykowska Joanna wtorek 14.00-15.00
6.       Czuba Grażyna czwartek 12.00-13.00
7.       Czuba Katarzyna wtorek 8.30-9.30
8.       Dżoń Małgorzata czwartek 15.00-16.00
9.       Frączek Elżbieta wtorek 11.00-12.00
10.   Furtak Magdalena środa 15.00-16.00
11.   Gąsior Marzenna poniedziałek 13.00-13.30
12.   Hołody Anna wtorek 12.00-13.00
13.   Iskra Urszula środa 11.00-12.00
14.   Jagiełło Elżbieta wtorek 11.00-12.00
15.   Jagodzińska Maria środa 10.00-10.30
16.   Jodłowska Barbara wtorek 14.00-15.00
17.   Jurak Jolanta wtorek 13.30-14.00
18.   Kapica Kinga wtorek 9.00-10.00
19.   Kapica Marzanna poniedziałek 12.00-13.00
20.   Klucznik Aneta środa 13.00-14.00
21.   Kotulski Marek poniedziałek 10.00-10.45
22.   Latos –Pyć Lidia wtorek 12.00-13.00
23.   Macias Beata wtorek 9.00-10.00
24.   Majcher Sławomir wtorek 11.00-12.00
25.   Makoviychuk  Lyudmyla poniedziałek 10.50-11.45
26.   Markiewicz- Główka Agnieszka wtorek 9.00-11.00
27.   Matyka Jolanta wtorek 16.00-16.30
28.   Merwa Marzenna wtorek 8.00-10.00
29.   Mróz Artur poniedziałek 12.30-13.30
30.   Mróz Halina czwartek 10.00-11.00
31.   Nowak Małgorzata wtorek 9.00-10.00
32.   Serwa Dorota czwartek 12.00-13.00
33.   Szkudlarek Lidia środa 13.30-14.30
34.   Szymała Iwona środa 10.00-11.00
35.   Makoś  Anna poniedziałek 11.00-12.00
36.   Wrona Piotr poniedziałek 11.35-11.55
37.   Zarzeczna Iwona poniedziałek 14.00-15.00
38.   Zbytniewska Małgorzata poniedziałek 10.00-11.00
39.   Wojtuszkiewicz  Damian środa 11.00-12.00
40.   Kepowicz Elżbieta poniedziałek 10.50-11.50
41.   Iracka Agnieszka środa 12.00-13.00
42.   Ks. Walencik Andrzej wtorek 12.00-13.00
43.   Ks. Dębski Marcin wtorek 10.30-12.00
44.   Magdalena Żurawska środa 9.00-11.00
45.   Przywara Małgorzata wtorek 10.00-14.00
46.   Basiakowski Jakub środa 12.30-13.30
47.    PEDAGOG SZKOLNY
Sawiarska Urszula
 
poniedziałek
wtorek
środa
8.15-11.15
10.15-11.55
10.15-11.10