Tematyka zagadnień do nauki zdalnej   od 1 czerwca w klasie Ib – wychowawca E.Frączek

01 czerwiec

Temat dnia:Szczęśliwe dzieci.Nauka na pamięć wybranych czterech kolejnych wersów wiersza „My dzieci”.Rysowanie ilustracji do wybranego fragmentu wiersza.

02 czerwiec

Temat dnia:Zabawy dzieci afrykańskich.Rozwijanie umiejętności pisania oraz opowiadania o zabawie  i zabawkach, a także o  współpracy w zabawie.Jak się zachować w czasie burzy?Rozszerzenie zakresu liczbowego do 100. Zadania z kodowania.

03 czerwiec

Temat dnia:Zabawy dzieci w różnych stronach świata.Doskonalenie czytania.To już umiem,wiem,potrafię-z zakresu czytania,pisania i ortografii.Dodawanie i odejmowanie w zakresie 100.

04 czerwiec

Temat dnia:Bezpieczne wakacje.Wakacje- najlepszy wynalazek na świecie.Utrwalenie zasad bezpiecznego odpoczynku.Rozwiązywanie zadań tekstowych.Moje wakacje-malowanie kredkami.Słuchanie piosenek o wakacjach.

05 czerwiec

Temat dnia: Utrwalamy zdobyte wiadomości w czytaniu i pisaniu.Rozwiązywanie zadań matematycznych.

Szczegółowy wykaz zajęć wysyłany jest każdego dnia na e-mail rodziców.

08 czerwiec

Temat dnia:Alfabet.

09 czerwiec

Temat dnia:Literki.

10 czerwiec

Temat dnia:Piękno ukryte w żartach.

15 czerwiec

Temat dnia:Wiersze Jana Brzechwy.

19 czerwiec

Temat dnia:Wiersze Jana Brzechwy.

22 czerwiec

Temat dnia:Wyzwania polonistyczne i matematyczne.

23 czerwiec

Temat dnia:Święto tatusiów.

24 czerwiec

Temat dnia:Utrwalamy wiadomości i umiejętności.

25 czerwiec

Temat dnia:Tangram,zadania z treścią,przykłady i wyniki –wycinanka.

Szczegółowy  plan wysyłany jest na e- mail do rodziców.