HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą

1 września 2021 r.

 

PRZEDSZKOLE

8.00-8.30 spotkanie dzieci z grupy 3- latków z dyrekcją szkoły i wychowawcą p. Iwoną Zarzeczną w sali przedszkolnej. W spotkaniu  uczestniczy dziecko i jeden rodzic z zachowaniem reżimu sanitarnego (obowiązują maseczki).

8.00-8.30 spotkanie dzieci z grupy 4 -latków z wychowawcą p. Magdaleną Furtak w holu/”Salceson”/. W spotkaniu  uczestniczy dziecko i jeden rodzic z zachowaniem reżimu sanitarnego (obowiązują maseczki).

8.00-8.30 spotkanie dzieci z grupy 5- latków z wychowawcą p. Anetą Klucznik w dużej sali gimnastycznej. W spotkaniu  uczestniczy dziecko i jeden rodzic z zachowaniem reżimu sanitarnego (obowiązują maseczki).

 8.40-9.10 spotkanie dzieci z grupy 6 -latków z wychowawcą p. Małgorztą Dżoń w dużej sali gimnastycznej. W spotkaniu uczestniczy dziecko i jeden rodzic z zachowaniem reżimu sanitarnego (obowiązują maseczki).

8.40-9.10 spotkanie dzieci z grupy 6 -latków z wychowawcą p. Lidią Szkudlarek w holu/”Salceson”/. W spotkaniu uczestniczy dziecko i jeden rodzic z zachowaniem reżimu sanitarnego (obowiązują maseczki).

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

8.30-9.20- Msza Święta w kościele pw. Bożego Ciała w Józefowie nad Wisłą

9.30-10.30- Spotkanie uczniów klas I z dyrekcją szkoły  i wychowawcami w dużej sali gimnastycznej. W spotkaniu  uczestniczy dziecko i jeden rodzic z zachowaniem reżimu sanitarnego (obowiązują maseczki).

9.30-10.30- Spotkanie pozostałych uczniów klas 2-8  szkoły podstawowej z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych z zachowaniem reżimu sanitarnego bez udziału rodziców,

Klasa sala wychowawca
Klasa I a 64 p. E. Jagiełło
Klasa  I b 63 p. B. Macias
Klasa II 60 p. L. Latos-Pyć
Klasa III a 65 p. D. Serwa
Klasa III b 61 p. E. Fraczek
Klasa IV a 9 p. J. Basiakowski
Klasa IV b 90 p. D.Bis
Klasa V a 86 p. M. Jagodzińska
Klasa V b 83 p. J. Bernadzka
Klasa VI 78 p. K. Czuba
Klasa VII a 71 p. P. Wrona
Klasa VII b 45 p. M. Zbytniewska
Klasa VII c 77 p. J. Jurak
Klasa VIII a 10 p. G. Czuba
Klasa VIII b 7 p. M. Kotulski

 

10.30– odwozy uczniów zgodnie z poniższym harmonogramem

DOWOZY

PAŁKA MARIUSZ ISKRA WOJCIECH MAZUR PIOTR
7.30 Wólka Kol., Kaliszany, Łopoczno, Kolczyn 7.30 Chruślanki Maz., Owczarnia, Chruślina, Spławy, Studnisko, Niesiołowice, Nietrzeba 7.30  Mazanów, Michałów, Dębniak, Prawno, Bór, Rybitwy
7.55   Popów,  Wałowice  Kol. ,  Wałowice, Basonia, Nieszawa

ODWOZY

10.30 Kolczyn,  Łopoczno,  Kaliszany , Wólka Kol.
10.50 Nieszawa, Basonia,           Wałowice, Wałowice Kol., Popów
10.30      Spławy, Studnisko  Chruślina Owczarnia Niesiołowice  Nietrzeba 10.30 Rybitwy, Bór, Prawno, Dębniak, Mazanów, Boiska, Stefanówka, Miłoszówka