Malownicza Kotlina Kłodzka i jej okolice, choć zajmuje niewielką część Sudetów, należy do najchętniej odwiedzanych miejsc na Dolnym Śląsku. Można tu wybrać się nie tylko w zimie na narty, lecz także latem i jesienią na wyprawy szlakami górskimi, czy skupić na odkrywaniu podziemnych tajemnic, z których słynie Dolny Śląsk.
Chcecie odwiedzić ogród zoologiczny z największą liczbą zwierząt w Polsce oraz największą liczbą gatunków zwierząt? Interesuje Was historia miasta czterystu mostów i krasnali? Lubicie spacerować pośród zaskakujacych formacji skalnych?
A może macie ochotę poczuć się przez chwilę jak poszukiwacze cennego kruszcu w Kopalni Złota lub przejść się podziemnymi korytarzami Twierdzy Kłodzko?
Wszystkie te atrakcje czekają na Was, jeśli zdecydujecie się na wyprawę w te okolice. Gwarantujemy, że tak jak nam, przysporzy Wam ona dużo radości. (M.J.)