Październik to miesiąc kiedy obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, święto wszystkich pracowników szkoły.  W tym roku uroczysta akademia odbyła się dzień przed świętem, 13 dnia miesiąca.

Jest to zawsze okazja, by podziękować nauczycielom za ich pracę z uczniami, zaś innym pracownikom za dbałość o te bardziej materialne aspekty życia szkoły. Przy tej okazji są podziękowania, lecz także są wręczane nagrody Dyrektora Szkoły dla wyróżniających się nauczycieli i pracowników. Podobnie było i tym razem.

Lecz w tym roku była to także okazja do pożegnania i podziękowania za wieloletnią pracę pedagogiczną nauczycielkom, które odeszły na zasłużoną emeryturę: pani Elżbiecie Frączek oraz pani Marzannie Kapicy. Żegnali je uczniowie, nauczyciele oraz przedstawiciele władz Miasta oraz Rady Rodziców. Niejednemu łezka spłynęła po policzku, bo wzruszenie w takich chwilach jest naturalne…

Życzymy Wam Drogie Koleżanki odpoczynku, zdrowia i wiele radości w nowych „nieszkolnych” realiach życia!

A poniżej fotorelacja i video z tego dnia… (S.M.)