W ostatnią sobotę przed feriami, 9 lutego, uczniowie ostatniego rocznika gimnazjum i ostatniej klasy szkoły podstawowej wspólnie uczestniczyli w balu.

Bal rozpoczął się polonezem w wykonaniu uczniów klasy ósmej, potem gimnazjaliści zatańczyli „belgijkę”, zaś dodatkową atrakcją był pokaz par tanecznych z udziałem naszych uczennic, trenujących w szkole tańca towarzyskiego.

Zabawa nie mogłaby się odbyć, gdyby nie zaangażowanie rodziców, którzy czuwali, by ich pociechy miały energię do tańca, dzięki smacznym potrawom.

Nie mogło oczywiście zabraknąć na balu nauczycieli i dyrekcji naszej szkoły.  Udanej zabawy i dobrych wyborów w przyszłości życzyli uczniom Pani Dyrektor J. Suchowolak i zaproszony na tę uroczystość, Burmistrz Miasta p. G. Kapica.

Bal był udany, a uczniowie tańczyli i śpiewali aż do niedzieli i jeszcze trochę… 😉  (S.M.)