W ostatnią sobotę roku szkolnego uczniowie trzech klas ósmych bawili się na balu kończącym ich ośmioletnią naukę w szkole podstawowej. Rozpoczął się on polonezem wykonanym przez przyszłych absolwentów oraz zaproszonych uczniów klasy siódmej. Piękna choreografia wszystkim się podobała, o czym świadczyły gromkie brawa od rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości. Równie piękne kreacje, zarówno dziewcząt jak i chłopców, upiększyły ten taniec, jak i cały bal.

Udanej zabawy i spełnienia marzeń związanych z dalszą edukacją życzyli uczniom Pani Dyrektor Joanna Suchowolak oraz Burmistrz Miasta, Pan Grzegorz Kapica. Podziękowania otrzymali także rodzice, bez których  to wydarzenie nie doszłoby do skutku. Uczniowie w trakcie zabawy przedstawili również kabaret, oczywiście o szkole, który naprawdę był śmieszny.

Jak wieść niesie, wszyscy się dobrze bawili aż do białego rana. Pozostaną wspomnienia oraz zdjęcia i filmiki, nie tylko te poniżej, ale i robione przez rodziców do rodzinnych albumów… (S. M.)

Zdjęcia: Ilona Wrzołek (Foto Fresco), S.M.