Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Nie wszystkie dzieci będą mogły spędzić je
we własnym domu, w radości, spokoju i zdrowiu. Wiele dzieci przebywa z dala od rodziny – z różnych powodów. Wszystkie chciałyby na pewno, by czas świąteczny przyniósł im trochę radości.

Szkolne Koło PCK i Szkolny Klub Wolontariatu postanowiły pomóc zrealizować to marzenie! Możemy sprawić, by dzieci przebywające w rodzinach zastępczych też poczuły „smak domu”, a dzieci chore choć na chwilę zapomniały o swoim cierpieniu albo niepełnosprawności.

Do końca grudnia będziemy zbierać w szkole drobne groszowe monety
w ramach akcji „GÓRA GROSZA”, a do końca roku szkolnego nakrętki plastikowe z butelek.

Każda pomoc, chociaż wydaje się niewielka, jest ważna – to będzie kropla, z jakich składa się wielki wodospad! (U.S.)