Po wakacyjnej przerwie korytarze naszej szkoły znów tętnią życiem, rozbrzmiewając gwarem rozmów i powitań. To czas pełen emocji, wyzwań oraz planów na nadchodzące miesiące.
Najmłodsi z uczniowskiego grona z ekscytacją wkraczają w świat szkoły, najstarsi już rozmyślają o czekających ich w maju egzaminach, a pozostali wracają do klas z nową energią, gotowi na zdobywanie wiedzy.
Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!
Z okazji nowego roku szkolnego życzymy Wam wielu sukcesów, inspirujących wyzwań i radości z odkrywania nowych horyzontów. Niech każdy dzień przynosi satysfakcję z nauki i pracy, a wspólna szkolna podróż obfituje w niezapomniane chwile. Powodzenia w realizacji wszystkich celów i niech ten rok będzie pełen pozytywnej energii! (M. J.)